pátek 2. června 2017

Mé malé fotografické úspěchy

Muziku a muzikanty fotím už hodně dlouho, stejně jako se už pěkných pár let podílím na pořádání písničkové soutěže Notování, a to jako webová opečovávatelka a fotografka. Fotky z Notování, koncertů a festivalů jsou pak většinou k vidění na internetu ve fotogaleriích oněch akcí, málokdy najdou jiné uplatnění.

Kolegyně z Rady Notování letos vymyslela jako jednu z cen pro finalisty zarámovanou černobílou fotografii ve formátu A3 a   po jejím výběru se stalo, že autorkou všech vybraných obrázků jsem já. Lhala bych, kdybych tvrdila, že mě to nepotěšilo - potěšilo a hodně :). 

Tohle jsou ty fotky:

[caption id="attachment_2699" align="aligncenter" width="500"]bartak-cb-web Zdenek Barták & Milan Kramarovič – Praha[/caption][caption id="attachment_2700" align="aligncenter" width="357"]faux-cb-web Faux Pase Fonet – Dobřany[/caption][caption id="attachment_2701" align="aligncenter" width="500"]flender-cb-web Flender & spol. – Praha[/caption][caption id="attachment_2702" align="aligncenter" width="500"]humenecko-cb-web Huménečko – Lipov na Moravském Slovácku[/caption][caption id="attachment_2703" align="aligncenter" width="500"]lazo-cb_web Lážo plážo – Lysá nad Labem[/caption][caption id="attachment_2704" align="aligncenter" width="500"]Ve čtvrtek v pět - foto Rejka Balcarová Ve čtvrtek v pět - foto Rejka Balcarová[/caption]

Shodou okolností jsem včera dostala CD od kapely Fajnbeat, které jsem na podzim fotila promo fotky a hádejte co? Celý booklet je z těchto fotek a vypadá to moc pěkně! Druhá fotografická radost v jeden den.

fajnbeat-cd

Mimochodem, finále Notování mělo fantastickou úroveň, byl to takový zhuštěný festivalový zážitek, všichni hráli naprosto skvěle. Cestou domů jsem si v autě pustila CD Fajnbeatu, a protože je i po hudební stránce perfektní, moje radost je úplná.

Děkuji za nakouknutí
a relaxujte focením.

Žádné komentáře:

Okomentovat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...