pondělí 7. listopadu 2016

Fotografie z kurzů říjen 2016

Další měsíc je za námi a já vám přináším obrazovou ochutnávku tvoření, které se odehrávalo na mnou vedemých kurzech v říjnu 2016. Inspirujte se!


Hned v sobotu 1. října jsme v Mladé Boleslavi dekorovali dřevěné čajové krabice, a to tak, že jsme použili motiv z rýžového papíru, strukturovací pastu jsme vidličkou vytvarovali do podoby juty a pak jsme použili barvy ve sprejích, akrylové barvy, šablony a dekorace.Středa 5. října se nesla ve znamení práce s pastely Gelatos. Byl to první kurz s těmito pastely, který jsem uspořádala, takře jsem byla zvědavá, jak se bude líbit (líbil se :). Malovali jsme obraz na plátno s využitím mokrých i suchých technik a výsledky byly úžasné.V sobotu 8. října jsme ve Žďáru nad Sázavou pracovali s disstress inkousty a přitom jsme si vyrobili nekonečné přání a přání s květinami. Všichni si to užili a byli inkousty nadšeni. Já jsem byla nadšená pohostinností pořadatelek kurzu a pohodovou atmosférou.V úterý 11. října jsme s Davonou byli na výstavě Kreativní mateřské školy, kde byl také workshop pro rodiče s dětmi, na němž děti vyráběly brože z minerálního papíru a moc hezky jim to šlo.Ve čtvrtek 20. října se konal Kreativní večer v MC Pohádka v Jesenici, na kterém vznikly krásné obrazy malované pastely Gelatos.V pátek 21. října jsem lektorovala akreditovaný kurz mixed média - dřevěný penál a svícen. Vznikly na něm krásné barevné kombinace.

Říjen byl na kurzy bohatý a jako obvykle pestrý. Děkuji všem zúčastněným za vložené nadšení a kreativitu a těším se na další setkání.

Vám děkuji za nakouknutí
a relaxujte tvořením!

2 komentáře:

  1. Rejko, kde si mám dohledat vaše kurzy? na Davoně?

    OdpovědětVymazat
  2. Ano, buď na Davoně, tam jsou ty, které se konají v Davoně nebo jsou Davonou pořádané. Celkový přehled je na mých stránkách www.rejka.cz.

    OdpovědětVymazat

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...